BUDUJTE SOCIÁLNÍ SÍTĚ S NÁMI!

OD ROKU 2016 SE VĚNUJEME BUDOVÁNÍ PROFILŮ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH, TVORBĚ GRAFICKÉHO OBSAHU, SPRÁVĚ INTERNETOVÝCH KAMPANÍ A COPYWRITINGU VČETNĚ SEO WEBOVÝCH STRÁNEK.

PŘEHLED NAŠICH SLUŽEB


SPRÁVA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

Více než 80% zákazníků se před prvním nákupem dívá na sociální sítě dané firmy. Jednoduše jsou Vaše sítě jakousi novodobou vizitkou. Dejte Vašim potenciálním zákazníkům možnost poznat Vaší firmu a vybudujte tak přátelský vztah, který Vám pomůže prodávat. 

Budujte sociální sítě s námi! Víme, co funguje a sledujeme nové trendy, díky čemuž Vám zajistíme růst Vašich firemních profilů.

Ceník: Individuální dle požadavků klienta


GRAFICKÉ PRÁCE

Základem je být vidět! Ve světě sociálních sítí bojujeme jakožto inzerující firmy o pozornost našich potenciálních klientů, kteří se na sociální sítě chodí primárně bavit. Pokud chcete těmto lidem prodávat, musíte je za každou cenu zaujmout.

Zajistíme Vám fotografie Vašich produktů, tvorbu vizuální stránky příspěvků a grafiku propagačních materiálů dle Vašich přání.  

Ceník: Individuální dle požadavků klienta

REKLAMNÍ KAMPANĚ

Znáte to modré tlačítko, které Vám nabízí možnost propagovat Váš příspěvek? Tak na něj radši rychle zapomeňte! My tohle tlačítko nazýváme jako "dobrovolná sbírka na Marka Zuckerbergera". Takto se reklamy na sítích opravdu nedělají.

Svěřte své kampaně do našich rukou a investujte do reklamy efektivně! Zajistíme Vám reklama na sociálních sítích, ve vyhledávačích a na známých českých webech.

Ceník: Individuální dle požadavků klienta

SEO A COPYWRITING

SEO a copywriting hraje v návštěvnosti Vašeho webu obrovskou roli. Bez volby správných klíčových slov a frází Vás vyhledávače takřka "pohřbí" v hlubinách internetu.

Díky spolupráci s námi Vám zlepšíme SEO Vašich stránek a zvýšíme návštěvnost díky tvorbě článků se správnou volbou klíčových slov.

Ceník: Individuální dle požadavků klienta

CO VÁM SPOLUPRÁCE PŘINESE?

Pevný vztah se zákazníky

Účet na Facebooku vlastní více než polovina lidí v ČR. Oslovte je a vybudujte si s nimi prostřednictvím přátelské a neformální komunikace vztah.

Zacílení na konkrétní skupinu

Sociální sítě sbírají o svých uživatelích neuvěřitelné množství informací. Využijte tato data ve svůj prospěch a přesně si vyberte, koho oslovíte.

Připomenutí a motivace k akci 

Prostřednictvím remarketingu se budete pravidelně připomínat všem, kteří o vaši nabídku již dříve projevili zájem.

CO O NÁS ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI

DĚTSKÝ TÁBOR SHCAMP

Středisko volného času

Minulý rok jsem za kampaně na internetu utratili desítky tisíc korun a naplnění tábora nám trvalo několik měsíce. Letos jsme využili spolupráci se SH EVENTS a naplnili jsme první turnus za 40 dní s téměř minimálními náklady na reklamu oproti minulému roku.

DÁMESVALY

Internetový obchod

Reklamě na internetu tolik nerozumíme, tudíž jsme se rozhodli využít služeb SH EVENTS hned po spuštění webu. Po prvním měsíce spolupráce se zvýšila návštěvnost o více než desetinásobek. Moc děkujeme!

DETAILINGOVÉ STUDIO

Péče o automobily

Rád využívám konzumace s touto agenturou. Díky jejich pomoci jsem na svém sociální sítě spoustu nových lidí.

JAN HANKO

Youtuber / Influencer

Využívám SH EVENTS pro tvoru grafických návrhů miniatur k videím na internetu.

PRO VÍCE INFORMACÍ NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT