PARKOUROVÝ WORKSHOP

ZAJISTÍME DOPROVODNÝ PROGRAM PRO DĚTI NA VAŠI AKCI

Parkourový workshop je vždy příjemným zpestřením kulturních a sportovních akcí pro děti. Čeká Vás nabitý program, během kterého si děti vyzkouší základní prvky parkouru pod vedením našich trenérů.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

Náš parkourový workshop se skládá z několika částí:

1. Úvod workshopu

Na začátku se seznámíme s dětmi a povíme si několik základních pravidel, které je třeba v parkouru dodržovat, abychom předešli možným úrazům.

2. Společná rozcvička

Než začneme pořádně skákat, děláme společnou rozcvičku.

3. Trénink po stanovištích

Na základě počtu dětí připravíme několik stanovišť a děti si rozdělíme na menší skupinky. Následuje trénink formou workshopu, během kterého děti naučíme základní prvky parkouru a lehčí salta.

4. Soutěž o ceny z e-shopu stayhero.cz

Každý workshop zakončujeme posilovací soutěží o doplňky a oblečení z našeho e-shopu.


DOBA TRVÁNÍ WORKSHOPU

Standardně trvá náš parkourový workshop 60 - 90 minut. Nebráníme se však realizaci workshopu s individuálním časovým rozsahem.

Oblíbenou variantou, kterou naši klienti preferují, je spojení workshopu s parkourovou exhibicí. V takovém případě začíná program krátkým povídáním o parkouru, parkourovou exhibicí se zapojením publika a v druhé části následuje parkourový workshop.


PODMÍNKY REALIZACE WORKSHOPU

Parkourový workshop jsme schopni realizovat pro velké i malé skupiny dětí. Záleží vždy na individuální domluvě, na základě které program přizpůsobíme počtu dětí.

Pro parkourové workshopy máme vyhrazené víkendy. V případě realizace workshopu ve všední den je třeba individuální komunikace předem.

Cena workshopu se odvíjí od časové náročnosti a dopravy. V případě zájmu o individuální cenovou nabídku nám vyplňte formulář níže a my se Vám obratem ozveme.

UKÁZKA WORKSHOPU

KDE JSME V MINULOSTI BYLI

OC EUROPARK

Realizace vystoupení a workshopu

URBAN CHALLENGE

Realizace vystoupení a workshopu

OBEC VYSKYTNÁ

Realizace vystoupení a workshopu

OBEC PERUC

Realizace vystoupení a workshopu

A více než 100 dalších sportovních a kulturních akcí

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA